KONST / Litografier / Färglitografi 10514115
nr 1051 4115
Färglitografi
R Eriksson, Söder Mälarstrand, signerad, -64, motivet: 24x31
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:59:15
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv